Pre úspešné prihlásenie a správne fungovanie systému je potrebné, aby vo Vašom prehliadači bola zapnutá funkcia Cookies.

KONTAKTY

AURMED s.r.o.
Horná 68
94612 Zlatná na Ostrove
tel: +421 905 382 960
aurmed(a)aurmed.sk

NOVINKY

arr3Sviečkovanie v domácom použití Moxovanie a sviečkovanie v domácom použití  - nedeľa 18.9. 15:30-18:30, v centre...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍSviečkovanie v domácom použití

- nedeľa 18.9. 15:30-18:30, v centre Bratislavy, Prezenčne / online / nahrávky
SVIEČKOVANIE - dotoxikácia, odstránenie blokád a zápalov
Stres, nezdravá strava, málo pohybu a pre-miera emočných vzruchov (resp. to, ako ich ne/vieme spracovať), spôsobuje mnoho zdravotných problémov, keďže sa tým hromadia v tele toxíny. Mnoho ľudí trpí na prekyslenie organizmu, problémy so žalúdkom, obličkami, kĺbmi a pohybovým aparátom. Ide o tzv. civilizačné choroby, ktoré naši predkovia nepoznali. Všetky tieto zdravotné problémy sú v podstate „zbytočné“ - v zmysle, že sa dajú častokrát i pomerne jednoducho riešiť úpravou stravy a životného štýlu. Je však potrebné telu pomôcť aj inými metódami, napríklad detoxikáciou, odstránením blokád či zápalov. Východné kultúry poznajú veľa spôsobov, ako si v takýchto prípadoch pomôcť. No naša civilizácia, kde sa neduhy riešia potlačovaním - "odciťovaním" sa cez tabletky (teda nie riešením choroby / nerovnováhy) na to už žiaľ dávno zabudla. Jedným zo spôsobov liečenia je aj "sviečkovanie". U nás je síce pomerne známe, avšak len cez “ušné sviečky” (tie bežne dostanete v lekárni). Druhov a spôsobov použitia je oveľa viac.. výsledkom môže byť zvýšenie prúdenia energie, a tým sa spúšťa samo-liečiaci proces organizmu.
Čo to je a ako to funguje?
Dutá sviečka sa priloží k telu a postupným horením vyťahuje vďaka komínovému efektu rôzne usadeniny aj z hlbších a vzdialenejších miest tela, pritom oheň čistí aj na jemno-hmotnej úrovni. Ošetrovaný zažíva príjemne sálavé jemné teplo a cíti sa po skončení uvoľnene a odľahčene.
Ošetrovanie sviečkami
- má na fyzickej úrovni silné detoxikačné a uvoľňujúce účinky !
- je vhodné prakticky pre každého
- pomohlo zdravotne mne (podám konkrétne svedectvo a ukážem výsledok) a mnohým okolo, teraz môže aj vám - na kurze pocítite blahodarné účinky
Na kurze sa naučíte:
- ako rozpustiť dané blokády v tele a tým zvýšiť prúdenie energie, následkom čoho sa spúšťa samo-liečiaci proces organizmu
- konkrétne - pripraviť osobu pred samotnou aplikáciou sviečok a čo robiť po
- jednotlivé body, na ktoré prikladať sviečky a jednotlivé postupy pri konkrétnom probléme, teda aplikácie pri rôznych blokádach a disharmóniách v tele (pre odstránenie škodlivín a hlienov z tela, odstránenie chladu a hlavne vetra z tela, odstránenie starých zápalov a usadenín …)
- práca s čakrovými sviečkami, zámerom, afirmáciami
- pomáhať sami sebe a svojich príbuzným či známym a to príjemným spôsobom pomocou sviečky
KEDY:
nedeľa 18.9. 15:30-18:30, v centre BratislavyPrezenčne / online / nahrávky
KDE:
Brighter Life Center - Hurbanovo námestie 5, Bratislava
PRIHLASOVANIE, info - len cez kontakty:
atadusha@gmail.com, 0908194199
LEKTORKA:
Mgr. Andrea Tkáčová - Absolvovala kurzy moxovania, shiatsu a i. Moxovanie aj sviečkovanie uznáva ako dôležitú doplnkovú terapiu. InFormácie z výcvikov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a svojej praxe a videí prináša na kurzy.
Referencie a info: http://a-tka.webnode.sk/
ÚČASŤ:
-  rôzne terapeutické sviečky a viaceré druhy moxy. Na kurze budeme pracovať hlavne s bytovými moxami - nearomatickými) + zázvor / cesnak / soľ. Navyše, na kurze každý účastník obdrží moxu, sviečku a študijné materiály domov 

 

OTFjYTViY